środa, 2 sierpnia 2017

Pierwsze spotkanie z Nodame (Podlasie II)

Ponad rok czasu i ani jednego posta. Zdecydowanie bardziej byłam zajęta organizowanym przeze mnie plenerem niż prowadzeniem swoich kont modelkowych. Ale specjalnie dla Vladimira z Białorusi, który obserwuje mojego bloga i dopytywał się kiedy w końcu nowy post, zmobilizowałam się. Nie obiecuję, że kolejny post będzie szybko. Ale postaram się, że jeszcze w tym roku :)

Podczas II Pleneru Podlaskiego poznałam Nodame. Zrobiłam z nią wtedy dwie sesje i jak się okazało na tym nie koniec (ale to materiał na inne posty). Przy każdej okazji działamy coś wspólnie i zawsze dostaję jakieś kadry, z których jestem zadowolona. Chcę Grażynę każdemu polecić, bo jest rzetelną konkretną fotografką i oddaje zdjęcia modelkom (co jak się okazuje nie jest domeną każdego.) Link do jej prac: https://www.facebook.com/NodameZdjecia/

Pierwsza sesja powstała w ciągu dnia w korytarzu ośrodka w Niemczynie, gdzie nocowaliśmy. Pamiętam zaciemnienie z różnych tkanin robione do "zgaszenia" słońca ;) Makijaż wykonała Agata Łasiewicz i Monika Zielińska, fryzurę Monika.
 

 Drugą sesję zrobiliśmy ostatniego dnia pleneru, w niedzielę wykorzystując firankę i łąkę i w środku ośrodka. Sukienka pochodzi ze zbiorów Nodame. Fryzurę i makijaż wykonała tym razem Monika Kujawa.

2 komentarze: